Evinizin Banyo ölçülerine ve sizin istekleriniz doğrultusunda, istenilen model banyo dolaplarını, imalattan en uygun fiyat ve en kaliteli işçilik ile hizmetinizdeyiz. Konut, kooperatif ve çeşitli projelere üretim yapan firmamız kalitesi ile daima müşterilerinin beğenisini kazanmış ve Istanbul’da modüler mutfak banyo üretimi yapan nadir kuruluşlar arasında yerini almıştır.

Dolap kapaklarımızda ve çekmecelerimizde amortisör ve fren sistemleri kullanılmaktadır.

Duşa Kabin İmalatı

Duşa kabin banyonuzun vazgeçilmezi olan ve hayatı kolaylaştıran bir üründür. Eskiden Banyolarda perde kullanılırken şimdilerde ise duş tekneleri , cam duşa kabinler, akrilik banyo küvetleri, hidro masajlı küvetler, jakuziler ve banyo dolapları kullanılmaktadır.

Banyonuz evinizin önemli alanlarından olduğundan sudan korunmalıdır. Bu yüzden havlularınızı, şampuanlarınızı ve çamaşırlarınızı yerleştirebileceğiniz şık ve kullanışlı banyo dolapları ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

İsteğinize göre değişen ölçülerde yapılan küvetlere ilave olarak duş tekneleri ve duş kabinlerini de zevkinize göre seçerek hem banyonuzu güzelleştirirsiniz hem de konforlu hissedersiniz.